Сет од две Doughnut Mugs

850.00 ден

Сет од две Doughnut Mugs. Луксузна шолја со крофна тацнаи прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 2 шолји и две тацни крофна.

Compare

Опис

Сет од две Doughnut Mugs. Луксузна шолја со крофна тацнаи прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 2 шолји и две тацни крофна.
Идеална идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од две Doughnut Mugs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.