Купи!

Сет од Керамичко Фигаро+Четка за исправување на косата

950.00 ден

Сет од Керамичко Фигаро и Четка за исправување на косата

Compare

Опис

Керамичка четка за исправување е комбинација на пеглање и фенирање на косата. Четката е погодна за сите видови и должини на коса. Погодна е за сите должини на коса и не ја оштетува .За неколку минути ќе имате фризура како од фризерски салон. Се загрева на идеална температура за пеглање на косата и
брзо и безболно ја обликува
Тајната е во густо наредените запци кои ја подигаат косата, во коренот ја загреваат без оштетување или горење на косата.
Едноставна, брза и ефикасна: резултатот е права, здрава и свиленкаста коса полна со волумен.
Карактеристики
-3D керамичките запци на четката нежно ја исправаат косата
-Се користи исклучиво на сува коса
-Одлична за сите видови и должини на коси
-Подесување на температура – до 230 °C
-LCD екран за температура
-220-240 V AC, 50/60 Hz, 50W
 
Керамичко фигаро за кадрава коса од 35W. Незаменлив производ за сите жени кои се грижат за својот изглед. Конечно со ова фигаро ќе имате исклучително кадрава коса во секое време. Целата површина на фигарото е обложена со керамички слој со што ќе ја навиткате вашата коса од коренот до врвовите без лепење и изгореници.
Карактеристики:
Максимална работна температура: 190 степени
360 степени вртлив кабел
Димензии: 30 х 4 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од Керамичко Фигаро+Четка за исправување на косата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…