Сет од микрофибер навлаки

2,490.00 ден

Сет од микрофибер навлаки за тросед, двосед и фотеља. Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот.

Compare

Опис

Сет од микрофибер навлаки за тросед, двосед и фотеља. Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот. Навлаките многу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина. Нашите прекривки се веќе докажан производ кои ги исполнуваат сите стандарди на квалитет! Eдноставно, подобри нема!
Ве молиме измерете го вашиот мебел пред да нарачате! Во последните слики од оваа објава се објавени и димензиите кои одговараат за овие прекривки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од микрофибер навлаки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…