Сет од 10 LED светилки

790.00 ден

Сет од 10 LED светилки за на вашето огледало, кои ќе ви овозможат да имате совршена шминка во текот на целиот ден и ноќта како и за чистење на лицето.

Compare

Опис

Сет од 10 LED светилки за на вашето огледало, кои ќе ви овозможат да имате совршена шминка во текот на целиот ден и ноќта како и за чистење на лицето.
Со светилките има вграден прекинувач за вклучување и гасење на светлото.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 10 LED светилки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…