Сет од 100 Multi-color латекс балони

890.00 ден

Сет од 100 Multi-color латекс балони.

Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Compare

Опис

Сет од 100 Multi-color латекс балони.

Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 100 балони

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 100 Multi-color латекс балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…