Сет од 12 модли

250.00 ден

Сет од 12 модли за декорирање на храна во 4 форми и 3 големини за идеално обликување и декорација на секаков тип на храна. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи, сендвичи, салати, декорации на прослави и што уште не.

Compare

Опис

Сет од 12 модли за декорирање на храна во 4 форми и 3 големини. За идеално обликување и декорација на секаков тип на храна.
Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи, сендвичи, салати, декорации на прослави и што уште не.
Направете совршени форми на круг, срце, ѕвезда и цвет и декорирајте по желба.
 
Сетот се состои од 12 модли во 4 форми: круг, срце, ѕвезда и цвет во 3 големини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 12 модли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…