Купи!

Сет од 2 балони срце

290.00 ден

Изненадете го партнерот за најљубовниот ден во годината Св.Валентајн со балони во форма на срце, совршен подарок кој ќе остави впечаток кај вашата сакана личност.

Compare

Опис

Ситно броиме со најцрвениот, најромантичниот, најмагичниот ден, Денот на вљубените, денот на љубов, срца, чоколатца, вино и рози. Дали и вие се подготвувате за овој убав ден? Изненадете го партнерот за најљубовниот ден во годината Св.Валентајн со балони во форма на срце, совршен подарок кој ќе остави впечаток кај вашата сакана личност.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Големина: 46cm
Достапни бои: сина, црвена,лила, розева, сребрена и златна

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 балони срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…