Купи!

Сет од 2 декоративни ЛЕД свеќи

290.00 ден

Обезбедете си добро расположение и креирајте чувство на комфорт и спокојство со овие релаксирачки декоративни ЛЕД свеќи.

Нема на залиха

Compare

Опис

Обезбедете си добро расположение и креирајте чувство на комфорт и спокојство со овие релаксирачки декоративни ЛЕД свеќи.
Свеќите “горат” без оган, чад и восочни истурање. Светат со мека светлина што ги потикнува сетилата на задоволство и релаксација. Компактни и исклучително удобни, бидејќи може да ги преместите насекаде, каде што сакате.
Свеќите со модерен дизајн создаваат романтична атмосфера поставени на масата за вечера, па и до кадата во бањата. Може да ги стави во градината, при скара или на вообичаеното место – во спалната соба. Исто така одличен декор за во секој бар, кафич и ресторан.
 
Димензии: 7x5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 декоративни ЛЕД свеќи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…