Сет од 2 чаши сијалици

250.00 ден

Креативни и впечатливи декоративни чаши сијалици. Идеални за пијалок на вашата забава, вазна за цвеќе во вашиот дом или декорација во вашата канцеларија.

Нема на залиха

Compare

Опис

Креативни и впечатливи декоративни чаши сијалици. Идеални за пијалок на вашата забава, вазна за цвеќе во вашиот дом или декорација во вашата канцеларија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 чаши сијалици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…