Сет од 3 боди со долги ракави

590.00 ден

Сет од 3 боди со долги ракави. Бебешко боди на долги ракави во разни комбинации на бои и со различен принт на.

Compare

Опис

Сет од 3 боди со долги ракави. Бебешко боди на долги ракави во разни комбинации на бои и со различен принт на. Бодито целосно е изработено од најквалитетен памук,за да пружи удобност и најнежен допир на природен материјал на чувствителната кожа на Вашето најмало.Ова боди е одлично како основа за одредена комбинација на облека,може да се носи како горен дел,а исклучително е пријатно и за спиење.Квалитетната изработка како и неодоливиот дизајн,го прават ова боди одличен избор за Вашето бебе,или одлична идеја за подарок.

Карактеристики:
-Се откопчува на долниот дел како боди
-Големини:
* 6 месеци
* 9 месеци
* 12 месеци
-Изработен од пријатен мек и удобен материјал
-Изработено од 100% памук°
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА И КОЈ МОДЕЛ!!!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 боди со долги ракави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…