Сет од 3 калапи за торти и колачи во форма на круг

350.00 ден

Сет од 3 капали за идеално обликување на торта и колачи.

Compare

Опис

Сет од 3 капали за идеално обликување на торта и колачи. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти и колачи.
Обликувајте ја тортата или направете совршени колачи во форма на круг и декорирајте по желба.

3 различни димензии:
Ø 20×4.5cm
Ø 15×4.5cm
Ø 10×4.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 калапи за торти и колачи во форма на круг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…