Купи!

Сет од 3 кеси за вакумирање

490.00 ден

Сет од 3 кеси за вакумирање кои ќе ја заштитат вашата гардероба од: вода, прашина, мувла, инсекти, непријатни мириси.Наполнете ја кесата и со помош на правосмукалката извадете го воздухот.

Compare

Опис

Сет од 3 кеси за вакумирање кои ќе ја заштитат вашата гардероба од: вода, прашина, мувла, инсекти, непријатни мириси.Наполнете ја кесата и со помош на правосмукалката извадете го воздухот. Така спакуваната кеса зафаќа многу мал простор, а вашата гардероба ќе биде заштитена од прашина.
Димензии
-60 x 80cm
-70 x 100cm
-80 x 110cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 кеси за вакумирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…