Купи!

Сет од 3 нелепливи калапи за торта

590.00 ден

Сет од 3 флексибилни капали за идеално обликување на торта и колачи.

Compare

Опис

Сет од 3 флексибилни капали за идеално обликување на торта и колачи. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни торти и колачи.
Обликувајте ја тортата во форма на круг, квадрат или срце и декорирајте ја по желба.
Дното и страните се независни што ги прави сетовите практични за да извадите идеална форма по печењето.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 3 нелепливи калапи за торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…