Сет од 4 елегантни шолји на сталак

690.00 ден

Модерни и квалитетни елегантни шолји во прекрасна бела боја за совршено послужено кафе или чај. Сетот се сотои од 4 шолји и метален сталак.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерни и квалитетни елегантни шолји во прекрасна бела боја за совршено послужено кафе или чај. Сетот се сотои од 4 шолји и метален сталак.
Идеална идеа за креативен подарок.

Димензии на сталак: висина 26.5cm
Димензии на шолји: 8.2х7.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 елегантни шолји на сталак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…