Сет од 4 микрофибер навлаки за столици

950.00 ден

Супер квалитетни, практични и растегливи микрофибер навлаки за столици. Стандардна димензија која поради растегливиот ластик е соодветен за секаков вид на столици.

Compare

Опис

Супер квалитетни, практични и растегливи микрофибер навлаки за столици. Стандардна димензија која поради растегливиот ластик е соодветен за секаков вид на столици. Достапни во 5 бои: темно сива, светло сива, крем, кафена и бордо

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 микрофибер навлаки за столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…