Сет од 4 навлаки за столови

950.00 ден

Сет од 4 навлаки за столови повторно во продажба! Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот.

Compare

Опис

Сет од 4 навлаки за столови повторно во продажба! Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот. Навлаките многу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина. Нашите прекривки се веќе докажан производ кои ги исполнуваат сите стандарди на квалитет! Eдноставно, подобри нема!

ВЕ МОЛИМЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА НАВЕДЕТЕ КОЈА БОЈА САКАТЕ ДА ЈА НАРАЧАТЕ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 навлаки за столови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…