Сет од 4 плишани навлаки за столици

950.00 ден

Сет од 4 плишани навлаки за столици повторно во продажба! Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот.

Compare

Опис

Сет од 4 плишани навлаки за столици повторно во продажба! Уникатно решение за брзо менување на изгледот на мебелот и создавање сосема нов изглед на домот. Навлаките многу лесно се менуваат, се одржуваат и едноставно се перат во машина.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 плишани навлаки за столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…