Сет од 4 преносни сада за храна

790.00 ден

Сет од 4 преносни сада за храна односно стилски челични кутии за ручек. Издржливи на температура, нетоксични и отпорни.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет од 4 преносни сада за храна односно стилски челични кутии за ручек. Издржливи на температура, нетоксични и отпорни. Имаат капацитет на зачувување на топлината од 2 ~ 4 часа. Изработени се од нерѓосувачки челик, имаат топлинска изолација, отпорни се на ‘рѓа и лесни за чистење. Затворањето на кутиите е едноставно, во зависност на Вашата употреба може да има од едно до максимум четири затворени сада, со четири различни видови на храна. Секој сад има по две штипки за затварање со што садовите се меѓусебно поврзани и затворени. Најгорниот сад е со капак и не дозволува ни истекување дури доколку има и течност.
Спецификација:
-Материјал: не’рѓосувачки челик + ПП
-Време на зачувување на топлина: 2 ~ 4 часа
-Капацитет: 700 ML
-Боја: Сина, зелена, жолта, розова
-Димензии 15 * 8 см ( еден сад )

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 преносни сада за храна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…