Сет од 4 стилски шољи на сталак

390.00 ден

Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Секој сет шољи креира посебна приказна и порака. Сетот се сотои од 4 шољи и метален сталак.
Идеална идеа за креативен подарок.

Димензии на сталак: висина 25cm и 26.5cm
Димензии на шољи: 7.0х6.2cm и 8.2х7.5cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 стилски шољи на сталак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…