Сет од 4 Merry Christmas шолји

450.00 ден

Сет од 4 Merry Christmas шолји. Модерни и квалитетни Merry Christmas шолји со прекрасен празничен дизајн за совршено послужено кафе или чај.

Compare

Опис

Сет од 4 Merry Christmas шолји. Модерни и квалитетни Merry Christmas шолји со прекрасен празничен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.

Совршена идеа за креативен подарок.
Димензии: 10x8cm 310ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 4 Merry Christmas шолји”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…