Сет од 5 розеви цветови

350.00 ден

Овие цветови прекрасно би се вклопиле на вашата новогодишна елка, но може да ги користите и како декорација низ домот за да имате нешто што ќе ве потсетува на зимата и празниците.

Compare

Опис

Китењето новогодишна елка буди чувство на радост. Секој од нас со задоволство ја декорира елката и ужива во моментите.
Овие цветови прекрасно би се вклопиле на вашата новогодишна елка, но може да ги користите и како декорација низ домот за да имате нешто што ќе ве потсетува на зимата и празниците.
Димензии: Ø22cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 5 розеви цветови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…