Купи!

Сет од 6 калапи за варени јајца

250.00 ден

Не трошете повеќе време на лупење варени јајца кога можете да ги подготвите и конзумирате веднаш со сетот од калапи за варени јајца.

Compare

Опис

Не трошете повеќе време на лупење варени јајца кога можете да ги подготвите и конзумирате веднаш со сетот од калапи за варени јајца.
Додавајте интересни зачини и зеленчук пред да ги сварите да се варат и подгответе здрав и хранлив појадок за вашите најмили, интересно декорирана закуска за вашите забави и што уште не. Децата ги обожуваат.
 
Карактеристики:
Широка примена
Трајни и безбедни: Изработени од висококвалитетни еколошки материјали одобрени од ФДА. Без БПА, ПВЦ, олово и други токсини. Безбедни за во фрижидер. Безбедна температура (-40 ℃ до + 120 ℃).
Брзо готвење: Подгответе го вашето идеално варено јајце, 4-6 минути за меко до средно варено и до 14 минути за тврдо варени, брзо загревање за заштеда на време, свежо и хранливо со подеднакво греење.
Лесни за употреба: Вклучува целосни упатства за употреба. Подгответе вкусни јајца без хаос во кујната.
Безбедни за машина за садови.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 6 калапи за варени јајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…