Сет од 6 тега

1,990.00 ден

Бидете во форма. Зацврстете го горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс и други области на мускули.

Нема на залиха

Compare

Опис

Бидете во форма. Зацврстете го горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс и други области на мускули. Тонирајте го вашето тело со нашите тегови кои можат да се користат слободно во домашни услови, фитнес сали па дури и на работното место. Тие се мали па можете да ги вметнете во вашите ташни и да ги носите каде сакате со вас. Карактеристика на секој тег е дека има трајна цврста челична рачка дизајнирана со гумена површина за да ви биде удобна за комплетен тренинг.
Сетот содржи:
-x2 тега од 2.5kg
-x2 тега од 1.5kg
-x2 тега од 1.0kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 6 тега”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…