Сет од 8 модли за колачи во различна форма

390.00 ден

Сет од 8 модли за колачи во различна форма за идеално обликување на колачи. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи.

Compare

Опис

Сет од 8 модли за колачи во различна форма за идеално обликување на колачи. Ова е сетот кој ви е потребен за да ги изненадите вашите сакани со највкусни колачи.
Направете совршени колачи во форма на чајник, коњче, круна, срце, штикличка, фустанче, жаба принц, торта и декорирајте по желба.

Сетот се состои од 8 модли со различна форма: чајник, коњче, круна, срце, штикличка, фустанче, жаба принц, торта.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 8 модли за колачи во различна форма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…