Сет Подарок-Рачен часовник, каиш и пенкало

890.00 ден

Совршен подарок за мажи за секоја прилика.

Нема на залиха

Compare

Опис

Совршен подарок за мажи за секоја прилика. Сет спакуван во елегантна кутија по атрактивна цена. Сетот содржи рачен часовник, каиш и пенкало.
Достапни бои на сетот: кафена и црна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет Подарок-Рачен часовник, каиш и пенкало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…