Сет флекери само за седечки дел

2,100.00 ден

Сет флекери само за седечки дел. Флекери само за седечки дел достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент.

Compare

Опис

Сет флекери само за седечки дел. Флекери само за седечки дел достапни во повеќе бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот амбиент. Густи и дебели со модерна текстура, прва од овој вид во нашиот пазар со квалитетна и цврста гумена подлога кое ќе ви гарантира дека прекривките нема да лизгаат , ниту да мрдат. Достапно во четири димензии кои вие може да ги коминирате по ваш избор, без притоа да бидете принудени да си купите комплет, и три бои: светло кремасто, сиво и капучино.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет флекери само за седечки дел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…