Сет флуросцентни ѕвезди

250.00 ден

Направете си ваше ѕвездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате со овој сет флуросцентни ѕвезди. Идеални за детска соба на вашите најмили, за креирање романтична атмосфера или релаксирана атмосфера.

Compare

Опис

Направете си ваше ѕвездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате со овој сет флуросцентни ѕвезди. Идеални за детска соба на вашите најмили, за креирање романтична атмосфера или релаксирана атмосфера. Ѕвездите се изработени од пластика која апсорбира светлина и потоа светат во темно. Совршен декор за секој простор.
Во едно пакување има 25 ѕвезди со димензии од 3.5 до 10cm заедно со двострани лепенки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет флуросцентни ѕвезди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…