Купи!

Силиконска четка за лице

350.00 ден

Иновативна силиконска четка за лице, со која се ослободувате од нечистотиите во вашите пори на лицето.

Compare

Опис

Иновативна силиконска четка за лице, со која се ослободувате од нечистотиите во вашите пори на лицето. Четката ја полните прво во струја па ја користите безжично. Се што ви е потребно е една минута два пати во текот на денот за да дојдете до прекрсна мека кожа и совршен тен. Со оваа четка ќе имате длабоко исчистени пори и кожа, како и 97% помека кожа. Четката е со прилагодлив интензитет и ви овозможува целосно прилагодливо чистење за било каков вид на кожа. Лесно ги исцрпува безживотните пори и клетките на кожата, ги блокира порите и се ослободува од остатоците од шминка. Силиконските влакна овозможуваат чистење на лицето секој ден со четката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконска четка за лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…