Силиконски влошки против пролизгување 1сет+1сет гратис

290.00 ден

Силиконски триаголници изработени така за да ги држат вашите теписи и патеки и да спречат зализгување, без да остават никакви остатоци по подот.

Compare

Опис

Силиконски триаголници изработени така за да ги држат вашите теписи и патеки и да спречат зализгување, без да остават никакви остатоци по подот.
Тие се многу лесни за употреба, едноставно ги поставувате во секој агол на вашиот тепих или килимче и потоа го поставувате тепихот на подот, како и обично.
Ако пројават пролизгување, само ги миете со сапун и вода.

Против непожелно и опасно зализгување на теписи и патеки!
Лесни за употреба – едноставно ќе ги притиснете и тие веднаш ќе се залепат!
Не се токсични, нема да наштетат на децата и домашните миленици!
Лесни за одржување- се мијат со сапун и вода.
Комплет од 4 парчиња и 4 влошки – вкупно 8бр.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски влошки против пролизгување 1сет+1сет гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…