Силиконски калап за торта Големо Колаче

290.00 ден

Подгответе совршена торта во форма на колаче со помош на силиконскиот калап во форма на големо колаче.

Compare

Опис

Подгответе совршена торта во форма на колаче со помош на силиконскиот калап во форма на големо колаче.
Силиконските калапи се идеални за печење со максимална температура до 230 степени. Исто така кога е топло можете да подготвите леден десерт со максимално замрзнување до -40 степени.
 
Димензии: 22×3.5cm

Дополнителни информации

color

Blue, Gray, Red

size

Large, Mediam, small

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконски калап за торта Големо Колаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…