Купи!

Силиконско перниче за удобно седење

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Силиконско перниче за удобно седење кое ќе ве ослободи од уморот и ќе да ви овозможи удобност и релаксираност. Врвна удобност при седење на која било подлога, канцелариски стол, седиште во автомобил, клупа итн.

Compare

Опис

Силиконско перниче за удобно седење кое ќе ве ослободи од уморот и ќе да ви овозможи удобност и релаксираност. Врвна удобност при седење на која било подлога, канцелариски стол, седиште во автомобил, клупа итн.
Неверојатно силно и издржливо, ја задржува својата форма, ги апсорбира вашите точки на притисок и овозможува воздухот да циркулира околу дното што му овозможува да служи и како ортопедско седиште.
Перничето ја задржува својата форма и додава поддршка на површината на секое седиште – толку удобно и одлично за вашиот грб и ‘рбет.
Идеално е за користење дома, во автомобил, спортски настани, во канцеларија, за ученици и секој кој седи пред компјутер под висок притисок по цел ден. Исто така одлично за постари лица.

Спецификација:
Материјал: силиконски гел
Димензии: 40cm x 35cm x 3.5cm
Апсорбира точки на притисок
Овозможува циркулација на воздухот
Ја задржува својата форма
Силно и издржливо
Одговара на повеќето столици

Седите удобно со часови!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Силиконско перниче за удобно седење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…