Купи!

Сирена со перка која менува боја

1,790.00 ден

Сирена со опашка која менува боја. Секоја кукла Mermaze Mermaidz Winter Waves има хипнотизирачка опашка исполнета со сјај и внатрешен дел исполнет со светки и во уникатен облик.

Compare

Опис

Сирена со опашка која менува боја. Секоја кукла Mermaze Mermaidz Winter Waves има хипнотизирачка опашка исполнета со сјај и внатрешен дел исполнет со светки и во уникатен облик. Куклата е со перка која врши магична промена на бојата кога е потопен во мраз ладна вода. Нејзината перка се менува од сјајна розова во омбре розова или сина зависи која кукла ќе ја одберете!
Куклите доаѓаат со уникатни модни додатоци, јакнички. Нејзините додатоци вклучуваат обетки со ѕвездички, шарм ѓердан и чанта инспирирана од микстејп или лакови за нокти венче за уши во зависност која кукла ќе ја одберете. Нивните коси се долги, бујни и со различна вризура.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сирена со перка која менува боја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…