Систем за наводнување и разладување

490.00 ден

Систем за наводнување и разладување, практичен начин за наводнување на цвеќињата, овошките и дрвцата во дворот со само еден потег.

Compare

Опис

Систем за наводнување и разладување, практичен начин за наводнување на цвеќињата, овошките и дрвцата во дворот со само еден потег.
Сетот содржи: 10m градинарско црево, стеги за прицврстување на цревото, 10 шила, фитинзи, конектор и упатство за употреба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Систем за наводнување и разладување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…