Купи!

Сложувалка во ташничка Диносаурус

690.00 ден

Сложувалка во ташничка Диносаурус е произведена од висококвалитетен материјал со заоблени и меки врвови.

Compare

Опис

Сложувалка во ташничка Диносаурус е произведена од висококвалитетен материјал со заоблени и меки врвови.
Уште повеќе, секоја сложувалка и игра се претставени во иновативна ташничка со рачка за да ја надополнат темата на уметничкото дело, што значи дека колекцијата вклучува прекрасна кутија која сигурно ќе ја поттикнат имагинацијата!
Сетот сложувалки се состои од една сложувалки од по 151 парче.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка во ташничка Диносаурус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…