Сложувалка Дино

490.00 ден

Сложувалка Дино. Палета на игри и загатки на малите Гибсонови е колекција на светли и шарени сложувалки и игри кои се прилагодени за љубопитните деца од предучилишна возраст.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сложувалка Дино. Палета на игри и загатки на малите Гибсонови е колекција на светли и шарени сложувалки и игри кои се прилагодени за љубопитните деца од предучилишна возраст.
Производите се произведени од истите висококвалитетни материјали како и наградуваната палета на сложувалка за возрасни на Гибсон и сите уметнички дела се дизајнирани од британски уметници.
Уште повеќе, секоја сложувалка и игра се претставени во иновативна кутија за да ја надополнат темата на уметничкото дело, што значи дека колекцијата вклучува прекрасни кутии кои сигурно ќе ја поттикнат имагинацијата!
Сетот сложувалки се состои од 8 сложувалки од по 4-16 дела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка Дино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…