Сложувалка Измери ме

390.00 ден

Сложувалка Измери ме од 30 парчиња со големи цврсти делови кои кога ќе се состават формираат лента за мерење на висината.Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени ликови.

Compare

Опис

Сложувалка Измери ме од 30 парчиња со големи цврсти делови кои кога ќе се состават формираат лента за мерење на висината.
Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени ликови.
Волшебните слики со светли светли бои го промовираат набљудувањето, логиката и рачните вештини на децата.
Високиот квалитет на материјалите и ексклузивната технологија за печатење обезбедуваат одлични, живописни и светли слики за игра која никогаш не завршува!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка Измери ме”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…