Сложувалка Принцези и коњи

450.00 ден

Сложувалка Принцези и коњи од 24 парчиња. Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени принцези.
Compare

Опис

Сложувалка Принцези и коњи од 24 парчиња. Специјално дизајнирана за деца со слики од нивните омилени принцези.
Волшебните слики со светли светли бои го промовираат набљудувањето, логиката и рачните вештини на децата.
Високиот квалитет на материјалите и ексклузивната технологија за печатење обезбедуваат одлични, живописни и светли слики за игра која никогаш не завршува!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка Принцези и коњи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…