Купи!

Сложувалка Хари Потер 2

590.00 ден

Сложувалка Хари Потер 500 парчиња. Специјално дизајнирана сложувалка со омилениот волшебник и неговите пријатели.

Compare

Опис

Сложувалка Хари Потер 500 парчиња. Специјално дизајнирана сложувалка со омилениот волшебник и неговите пријатели.
Волшебните слики со светли светли бои го промовираат набљудувањето, логиката и рачните вештини на децата.
Високиот квалитет на материјалите и ексклузивната технологија за печатење обезбедуваат одлични, живописни и светли слики за игра која никогаш не завршува!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка Хари Потер 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…