Сложувалка 5 во1 Фарма

350.00 ден

Сложувалките со години им носат радост на децата. Во денешно време, не само децата, туку и возрасните уживаат во оваа форма на игра.

Compare

Опис

Сложувалките со години им носат радост на децата. Во денешно време, не само децата, туку и возрасните уживаат во оваа форма на игра. За децата тоа е особено интересно. Оваа сложувалка со фарма се должи на фактот што сложувалките ги учат децата на упорност и концентрација. Составувањето на поголеми и помали елементи и креирањето на целосна слика покажува дека редовната и трпелива работа се исплати и има смисла. Освен тоа, сложувалките го смируваат детето кое останува во фокусот подолго време. На пазарот можете да најдете многу различни видови сложувалки, кои можат да се прилагодат на индивидуалните потреби на секое дете.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалка 5 во1 Фарма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…