Купи!

Сложувалки Патролни Шепи 24 парчиња

590.00 ден

Сложувалки Патролни Шепи 24 парчиња. Три модели на сложувалка Патролни шепи за нашите најмили.

Compare

Опис

Сложувалки Патролни Шепи 24 парчиња. Три модели на сложувалка Патролни шепи за нашите најмили. Колекција на светли и шарени сложувалки и игри кои се прилагодени за љубопитните деца од предучилишна возраст.
Производите се произведени од висококвалитетни материјали како и наградуваната палета на сложувалка.
Димензии: 62 x 42cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сложувалки Патролни Шепи 24 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…