Смешни цуцли за бебиња

190.00 ден

Смешни и симпатични цуцли за бебиња во форма на мустаќи и бакнеж изработени од не-токсичen, безбоен, без мирис силиконски материјал за безбедно користење.

Compare

Опис

Смешни и симпатични цуцли за бебиња во форма на мустаќи и бакнеж изработени од не-токсичen, безбоен, без мирис силиконски материјал за безбедно користење. Може да се користи за да го утеши вашето бебе и да ви донесе добро расположение, и, исто така, да помогне во правилно развивање на устата на бебето. Покрај тоа, таа е исто така прекрасен бебе подарок за сите прилики, како што се семејни собири, родендени, фото сесии, итн.

Карактеристики:
– Бренд: Joyful baby
– Материјал: траен не-токсичен мек силикон
– Погоден за бебиња над 3 месеци
– Симпатичнен и смешен дизајн
– Помага да се зајакне непцато на бебето
– Вистински употребливи, не само за забава.
– Дизајн со мазни линии, за да се избегне секоја опасност за вашето бебе

 

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈ МОДЕЛ ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Смешни цуцли за бебиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…