Соларен Фенер

690.00 ден

Соларен Фенер кој е совршен додаток за украсување на вашите градинарски дрва, тераса или ограда. Дадете прекрасен романтичен изглед на вашата градина.

Compare

Опис

Соларен Фенер кој е совршен додаток за украсување на вашите градинарски дрва, тераса или ограда. Дадете прекрасен романтичен изглед на вашата градина.
Градината е прекрасна во текот на денот, но само почекајте додека да не падне мрак и се запалат LED светлата.
Лесни за инсталација и за користење едноставно вклучете го прекинувачот.
Додадете светлина во вашата градина со уникатните стилските фенери.
Ова уникатно фенерче а е совршен декор за секој отворен простор. Интегрираните соларни панели ја апсорбираат енергијата во текот на денот од директна сончева светлина. Кога целосно се наполнети овие прекрасни светилки имаат минимално време на работа од 6 часа!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Соларен Фенер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.