Купи!

Соларна светилка 1+1гратис

Original price was: 490.00 ден.Current price is: 250.00 ден.

Соларната светилка ќе биде одличен декор во вашата градина.

Compare

Опис

Соларната светилка ќе биде одличен декор во вашата градина. Ја осветлува патеката и го прави просторот видлив во текот на ноќта. Има вградена соларна батерија која се полни во текот на денот и осветлува навечер.
Светилката е водоотпорна и ви овозможува долгочасовно уживање. Надворешната соларна светилка може да се инсталира на отворено како градинарска светилка.

Димензии: 30×4.5cm
Материјал: пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Соларна светилка 1+1гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…