Купи!

Спа када за стапала на преклоп

1,490.00 ден

Спа када за стапала на преклоп. Совршено искуство на масажа и релаксација!

Compare

Опис

Спа када за стапала на преклоп. Совршено искуство на масажа и релаксација!
Оваа преклопна када за стапала е врвниот уред кој носи релаксирачко искуство за балнеотерапија директно во твојот дом. Со напредни функции како што се загревање на 45°C и три различни режими на балнеотерапија ти обезбедува се што ти е потребно за ревитализација и релаксација на уморните стапала.
Оваа преклопна бања за стапала е идеална за оние кои сакаат моментална релаксација по напорниот ден. Топлата вода, масажата, вибрациите и клокотот обезбедуваат комплетен третман за релаксација, помагајќи да се ослободиш од стресот и заморот.
Луѓето кои имаат проблеми со циркулацијата на нозете можат да ја користат оваа када за да го подобрат протокот на крв. Греењето и масажата делуваат синергетски за да ја стимулираат циркулацијата, намалувајќи го чувството на тежина и замор во нозете.
Спортистите или луѓето кои страдаат од болки во мускулите и зглобовите можат да имаат корист од оваа бања за нозе. Топлата вода ги опушта мускулите, додека масажата и вибрациите даваат терапевтски ефект, помагајќи да се намали болката и напнатоста.
Обезбедува луксуз и искуство на спа третман директно во удобноста на домот, овозможувајќи им на корисниците да уживаат во велнес искуство кога сакаат.
Технички карактеристики:
-Материјал: гума, ПП пластика;
-Димензии: 43 x 38 x 17 cm;
-Тежина: 1,8 kg.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Спа када за стапала на преклоп”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.