Справа за оформување мускули

490.00 ден

Справа за оформување мускули е одличен тренер за да се ослободите од екстра килограми, да го ублажите стресот, да го забрзате процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат.

Compare

Опис

Справа за оформување мускули е одличен тренер за да се ослободите од екстра килограми, да го ублажите стресот, да го забрзате процесот на метаболизмот, а тоа е она што им помага на мастите да се топат.
Со справата може да правите вежби кој се совршени за да ви погоднатда дојдете до убава и витка фигура.
Ќе ви помогне да останете во одлична форма. Направете го тоа без напор на трендовски начин.
Составен од латекс цевки, крута пена, гумена пена.
Справа за оформување мускули ги користи својствата на еластичност за да ви овозможи тренинг кој ќе ви помогне во оформувањето и тонизирањето на мускулите на телото!
 
Карактеристики :
-Ги оформува и ги тонира мускулите
-Може да се користи насекаде во домот
-Совршен за мажи или жени
-Погоден за патување и чување.
-Материјал латекс / TPR + НБР пена
-Големина: Латекс x 2 парчиња цевка,
должина на цевката е 50cm
-Големина на цевката: Внатрешен дијаметар: 8mm
-Надворешен дијаметар: 12mm, 14m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Справа за оформување мускули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…