Справа за подобрување на скокот, брзината и силата

890.00 ден

Справа за подобрување на скокот, брзината и силата. Зголемете ја силата на ногата и раката.Негувајте ја навиката за координација и напор и ефективно намалете го центарот на гравитација со справата. Игра многу активна улога во тренингот во кошарка и одбојка.

Compare

Опис

Справа за подобрување на скокот, брзината и силата. Зголемете ја силата на ногата и раката.Негувајте ја навиката за координација и напор и ефективно намалете го центарот на гравитација со справата. Игра многу активна улога во тренингот во кошарка и одбојка.
Од биомеханичка гледна точка, да се подобри силата на ногата за да се стори сé што можете да направите за да постигнете акција на сквотот или да учествувате во кој било спорт. Може да додаде повеќе еластично јаже за да ја зголеми отпорноста.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Справа за подобрување на скокот, брзината и силата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…