Справа со ластици

590.00 ден

Справа со ластици со отпор која можете да ја поставите во вашата соба и да комбинирате вежби за секоја група на мускули.Сет кој ќе ви замени многу справи и со кој ќе можете да вежбате безбедно во вашиот дом со сите членови на семејството!

Compare

Опис

Справа со ластици со отпор која можете да ја поставите во вашата соба и да комбинирате вежби за секоја група на мускули.Сет кој ќе ви замени многу справи и со кој ќе можете да вежбате безбедно во вашиот дом со сите членови на семејството!

Сетот содржи 5 ластици со различен отпор од 10 до 30 LBS (4.5 – 13.6kg):
-Жолта 4.5kg отпор
-Црвена 5.8kg отпор
-Сина 9kg отпор
-Зелена 11.3kg отпор
-Црна 13.6kg отпор

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Справа со ластици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…