Срце од рози

1,290.00 ден

Срце од рози. Совршен подарок за 8-ми Март за вашите сакани, како и за секоја останата прилика во која сакате на вашите сакана личности да им изразите неизмерна лубов и да им подарите уникатен спомен.

Compare

Опис

Срце од рози. Совршен подарок за 8-ми Март за вашите сакани, како и за секоја останата прилика во која сакате на вашите сакана личности да им изразите неизмерна лубов и да им подарите уникатен спомен.

Го добивате спакувано во прозирна кутија за подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Срце од рози”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.