Купи!

Сталажа за 30 пара чевли

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли!

Compare

Опис

Уникатен производ за одлична организација на вашите чевли! Сталажа за чевли изработена од полимер пластична рамка и решетки од нерѓосувачки челик. Може да се организира во 4, 7 или 9 нивоа. Едноставно можете да ги поместите решетките нагоре или надоле зависно од големината на вашите чевли. Организирајте и прикажете ги чевлите уредно.

Карактеристики:
Пренослив и едноставен за монтирање и складирање
Тенок и лесен дизајн овозможува складирање во тесни простори
Димензии: 50cm (L) x 24cm (W) x 140cm (H)
Тежина: 1.6kg
Материјал: метал и пластика

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталажа за 30 пара чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…