Сталак со држач за микрофон, Led кружно светло од 15цм и два држачи за мобилен телефон

950.00 ден

Сталак со држач за микрофон, LED кружно светло од 15цм и два држачи за мобилен телефон. LED кружното светло обезбедува меко осветлување, оваа светлина ги отстранува грубите сенки, ги оцртува вашите црти на лицето, го вади вашиот природен тон на кожата и ги нагласува вашите очи

Compare

Опис

Сталак со држач за микрофон, LED кружно светло од 15цм и два држачи за мобилен телефон. LED кружното светло обезбедува меко осветлување, оваа светлина ги отстранува грубите сенки, ги оцртува вашите црти на лицето, го вади вашиот природен тон на кожата и ги нагласува вашите очи. Светлото има 4 подесувања ба светлината кои ви овозможуваат лесно да го вклучите / исклучите и да се префрлите помеѓу 3 светли бои (топли, неутрални, бела светлина).
Држачот на телефонот се карактеризира со флексибилен зафат што држи до 8 cm / 3 во дебелина. Сталакот не само што има светло за убавина и држач за мобилен телефон, туку има и држач за микрофон кој е погоден за снимање или пеење. Се напојува преку вграден USB кабел.
Карактеристики:
-Материјал: алуминиум
-Боја: црна
-Температура на бојата: Бело / неутрално / топло светло
-Тип на напојување: USB
-Вкупна моќност: 5 вати

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сталак со држач за микрофон, Led кружно светло од 15цм и два држачи за мобилен телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…